O nas

Zakład drogowy

30 lat firmy na rynku

od 1992 roku

Tysiące projektów.

Zakład Drogowy powstał w 1992 roku, z małej jednoosobowej firmy w ciągu kilkunastu lat przeistoczył się w sprawnie działający zakład o szerokim zakresie działalności, mogący sprostać najbardziej wymagającym klinetom. W swojej 30 letniej historii zrealizowaliśmy tysiące projektów dla inwestorów prywatnych jak i instytucji publicznych. W swojej pracy skupiamy się na zapewnianiu kompleksowej obsługi od koncepcji po projekt a na materiale i realizacji skończywszy, wszystkie nasze usługi objęte są gwarancją. Dzięki zgranemu zespołowi doświadczonych ekspertów z wielu dziedzin, branży drogowo- budowlanych, logistycznych oraz administracyjnych jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały proces realizacji projektu gwarantując jakość i bezpieczeństwo wykonywanych prac.

W swojej pracy skupiamy się na zapewnianiu kompleksowej obsługi od koncepcji po projekt a na materiale i realizacji skończywszy, wszystkie nasze usługi objęte są gwarancją.

O naszym profesjonalizmie świadczy fakt, że 23 października 2010 r. otrzymaliśmy w konkursie Orły Polskiego Budownictwa nagrodę w kategorii infrastruktura inżynieryjna, drogowa, kolejowa i energetyczna.

Orły Polskiego Budownictwa

Wartości na których budujemy przyszłość naszej firmy

zakład drogowy - kadra
Wykwalifikowana kadra pracownicza

 • 6 Brygadzistów
 • 3 kierowników koordynujących
 • 21 brukarzy
 • 6 kierowców
 • 3 operatorów

zakład drogowy - współpraca
Stabilna współpraca

Do każdej inwestycji podchodzimy ze szczególna uwagą, wartościami najwyższymi jest dla nas terminowość realizacji oraz najwyższa jakość obsługi

zakład drogowy - park maszynowy
Nowoczesny park maszynowy

Poszukujemy najnowszych rozwiązań rynkowych dla maksymalizacji efektów. Nowoczesne maszyny oraz sprzęt pomagają nam uzyskiwać co raz lepsze efekty w strefie wydajności i jakość wykonywanych prac.

Pierwsza w Polsce koparka ssąca

Pierwsza w Polsce koparka ssąca

Porozmawiajmy o współpracy

Jeżeli szukasz niezawodnego wykonawcy, znalazłeś się we właściwym miejscu. Spotkajmy się i porozmawiajmy

  captcha

  * - pola wymagane

  508 165 183    info@zakladdrogowy.pl   Chętnie odpowiemy na twoje pytania

  Copyright © 2024 ZAKŁAD DROGOWY - Waldemar Lewandowski - Września. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Projekt i realizacja: PP Computers

  Up